Kategoriler
Havuz SüpürgeleriBwt KokidoButterfly Otomatik Süpürge Makinası / havuz.com.tr
Havuz SüpürgeleriBwt KokidoButterfly Otomatik Süpürge Makinası / havuz.com.tr
Kokido Butterfly Otomatik Süpürge Makinası

Vakumlu Otomatik Süpürge Butterfly (TM.211666STMK)

Marka : Bwt Kokido
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : 7.333,45 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 4.655,63 TL(KDV Dahil)
1.233,74 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
6 Farklı Renk Seçeneği

Yüksek filtrasyon pompalarına sahip hem yer altı hem de yer üstü havuzlar için uygun olan Kokido Kelebek Havuz Süpürgesi, havuz bakımı için yüksek kaliteli ve kolay bir çözümdür. Kelebek Havuz Süpürgesini uyumlu bir pompaya takın, havuza atın ve işi sizin yerinize yapmasına izin verin. Membran emiş sistemi, yalnızca bir hareketli parçaya sahip olduğu için döküntülerin kolay geçişini ve az bakım yapılmasını sağlar. Havuzu kimsenin temizlemesi gerekmiyor, sen yazın tadını çıkarırken Kelebek yapsın! Çalıştırmak için 1.600 GPH veya daha yüksek pompa gerektirir. Kokido Leaf Canister ile havuzunuza düşen sinir bozucu yapraklardan kurtulun. Bu bidon, herhangi bir otomatik havuz temizleyicisinin standart hortumları arasına bağlanır ve yaprakları, ince dalları, saçları, çakılları havuz pompasına veya filtreye ulaşmadan önce yakalar.

Yer altı veya sert duvar üstü yer havuzları için uygundur Düz veya eğimli alt ile çalışır Yumuşak duvarlı havuzlar için uygun değildir Farklı pompa sınıflarında bile en yüksek performansı sağlayan su akışını düzenlemek için bir basınç valfi içerir 34 fit yüksek performanslı vakum hortumu içerir Mukavemet ve esneklik için spiral yara Daha fazla dayanıklılık için cam elyafı ile güçlendirilmiş Membran tipi otomatik emişli temizleyici, döküntülerin kolay geçişini sağlar Bir adet değiştirilebilir membran içerir (ek yedek membranlar ayrıca satılır) Hafif tasarım, Kelebek'in zeminlerin yanı sıra duvarları da otomatik olarak temizlemesini sağlar Uzun, güvenilir hizmet için yalnızca bir hareketli parça Sessiz çalışma, Kelebek çalışırken havuzunuzun keyfini çıkarmanızı sağlar!

 

 

6 Farklı Renk Seçeneği

 

 

**Kokido Yaprağı Kutusu** Herhangi bir otomatik havuz temizleyicisinin standart hortumları arasında bağlantı sağlar Yaprakları, ince dalları, saçları, çakılları havuz pompasına veya filtreye ulaşmadan önce yakalar Süzgeç sepetini, sıyırıcıyı, filtreyi ve pompayı temizleme ihtiyacını azaltır Tıkanmayı önleyerek pompa ve motorun ömrünü uzatır Şeffaf plastik yapı, kullanıcının teneke kutuyu açmaya gerek kalmadan boşaltmanın gerekip gerekmediğini görmesini sağlar Sap, yaprak kutusunun sudan çıkarılmasını kolaylaştırır Kilit sistemi sağlam, su geçirmez ve kolay açılır.

 
Garanti Süresi(yıl)
2
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR