Kategoriler
Havuz KepçeleriBwt KokidoHavuz Kepçesi Yüzey Tip K964CB/B / havuz.com.tr
Havuz KepçeleriBwt KokidoHavuz Kepçesi Yüzey Tip K964CB/B / havuz.com.tr

Havuz Kepçesi Yüzey Tip (TM.211708STMF)

Marka : BRT
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : 521,87 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 258,96 TL(KDV Dahil)
68,62 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
  • TEMİZ BİR HAVUZUN KEYFİNİ ÇIKARIN: Havuzların ve süs havuzların yüzeye düşen yaprakların, böceklerin ve döküntülerin hızlı, kolay ve verimli bir şekilde temizlenmesi için ideal, sağlam günlük kullanım havuz yaprağı temizleyici. Ağır hizmet tipi hafif plastik kalıplı çerçevesi, son derece işlevsel bir yivli şekle ve kepçe tasarımına sahiptir. Her tür havuzda kullanım için güvenlidir. Standart boyuttaki (1-1/4") teleskopik havuz vakum direklerine uygundur. Direk dahil değildir.
  • KOLAY TEMİZLİK: Sıyırıcı, havuzun yüzeyinde kaymayı ve manevra yapmayı kolaylaştıran eğimli konik bir ön kenar ile tasarlanmıştır ve aynı zamanda daha hızlı ve daha kolay havuz temizliği için ekstra kepçe gücü sağlar, bu da temizlik süresinden ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Kol dahil toplam uzunluğu 21" olan çerçeve boyutları 15" genişlik x 16" uzunluk.
  • DAYANIKLI AĞ: Büyük hacimli 13" x 13" ağ, kepçe tasarımıyla birleştiğinde, bir seferde daha fazla döküntü toplamasına olanak tanır ve ayrıca havuz kepçesini havuzun yüzeyinde manevra ettirirken yaprakları ağ içinde tutmada çok etkilidir. Ağ kısmı , uzun ömürlü, kimyasallara dayanıklı ince gözenekli naylon malzemeden yapılmıştır.
  • GÜVENLİ, KULLANIMI KOLAY: Dayanıklı plastik çerçeve, her türlü havuzda kullanım için güvenlidir ve havuz astarlarını bozmaz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR