Kategoriler
Analiz CihazlarıICOSu Analiz Cihazı Elektronik ico / havuz.com.tr
Analiz CihazlarıICOSu Analiz Cihazı Elektronik ico / havuz.com.tr

Su Analiz Cihazı Elektronik ico (TM.210920SLCC)

Marka : ICO
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : 41.896,52 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 30.739,50 TL(KDV Dahil)
8.145,97 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
6 Farklı Renk Seçeneği

Havuzunuzun su kalitesini sürekli kontrol ediyor musunuz? BWT İnci Suyu Yöneticisi ile artık çok kolay!

Pearl Water Manager, havuzunuzdaki tüm su parametrelerini gerçek zamanlı olarak analiz eden ve izleyen küçük, akıllı bir havuz şamandırasıdır . Yerel hava durumu gelişmeleri dikkate alınır ve zamanında tepki verebilmeniz için akıllı telefonunuza öneriler gönderilir. İlişkili uygulama aracılığıyla, 7 güne kadar önceden bir hava durumu tahmini alırsınız. ölçülen değerlere dayalı olarak havuz kimyasallarınızın kullanımına ilişkin tavsiyeler. Sıcaklık, pH değeri, redoks potansiyeli, iletkenlik, alg ve kireç içeriği ve tespit edilemeyen bakteriler

- BWT İnci Suyu Yöneticisi 7/24 bağlıdır ve suda tasasız bir şekilde yüzmeye gidip gidemeyeceğinizi veya arıtılması gerekip gerekmediğini size gerçek zamanlı olarak bildirir. Siz ve yüzücüleriniz için kalıcı güvenlik ve konfor garanti edilir!

Sizin için iyi - çevre için iyi. BWT İnci Suyu Yöneticisi, dengesizlikleri tahmin etmek ve kimyasallara olan ihtiyacı azaltmak için havuz suyunu sürekli olarak izler . Bu sadece sürdürülebilir ve çevre dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda bakımı da büyük ölçüde basitleştirir. Havuz şamandırası, cildi tahriş edebilecek ve havuz ekipmanınıza zarar verebilecek sudan kaynaklanan hataları ve rahatsızlıkları önler.

Uyumluluk Pearl Water Manager uygulaması size su kaliteniz hakkında hızlı bir genel bakış sunar. Android ve iOS için 10 dilde mevcuttur ve tüm popüler akıllı telefonlarla uyumludur.

6 Farklı Renk Seçeneği
 
Garanti Süresi(yıl)
2
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR