BİZ KİMİZ?

        2006 yılında kuruluşunu yaptığımız Sermed Havuz, 2022 itibarıyla 16. yaşını 6000’den fazla projeyi hayata geçirerek kutluyor. Bugünlere işimizi kurulduğumuz ilk günkü heyecanla, bilimsel bilgiye ve teknolojinin bize sunmuş olduğu imkanları en iyi şekilde kullanarak işimize olan bağlılığımızı yitirmeden ulaşmamızda profesyonellikten ödün vermeyen ekibimizin, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin verdikleri desteğin anlam ve önemini biliyoruz. Bu destek ve güveni yanımızda hissettiğimiz sürece Sermed Havuz prefabrik havuz sektöründe aynı saygın yerini daha nice yıllar sürdüreceğine inanıyor ve değerli paydaşlarımıza şükran duygularımızı sunuyoruz.
         2020 Yılı itibariyle havuz robotları, havuz hijyeni, havuz ekipmanları, havuz güvenliği, eğlence ve mobilya  başta olmak üzere havuzunuz için aradığınız tüm ürünleri sizlere güvenle ulaştırma gayreti içinde, havuz sektörünün en seçkin markalarını ve ürünlerini bir araya getirerek havuz.com.tr e-ticaret projemizi havuzunuz için herşey sloganıyla yayına aldık. Havuzunuzda keyifli anlarınız için aradığınız tüm ürünlere hızlıca ulaşmasını sağlamak en önemli görevimiz.

      Ayrıca İstanbul ve Düzce bulunan üretim tesislerimizde özel olarak kullanılan kişisel havuzlardan şantiye ve sosyal tesis havuzlarına, rehabilitasyon havuzlarından ideal  yaşam alanlarında uygulamalarını yaptığımız, özel ihtiyaçlara uygun tasarım ve saha ekibimizle havuz çözümleri sunuyoruz. 12.000 m² açık ve 6.000 m² kapalı alanda Maldiv Prefabrik Havuzları , Fipool Panel Havuz Sistemleri ve ‘bir çok özel ve farklı havuz üretimini hayata geçiriyoruz. Sermed Havuz ailesi olarak grubumuzdaki farklı markalarımızla, 80 kişilik çekirdek üretim kadromuz, proje yönetimi ekibimiz, şantiye yoğunluğuna göre 200 kişiye kadar çıkabilen saha çalışanlarımız, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ağımız ve yurt dışındaki temsilciliklerimizle daha güçlü yarınlar için çalışıyoruz.
          İnovasyona değer veren Sermed ailesi olarak sektörümüzün ve müşterilerimizin bizlerden beklediği yeni ürünleri geliştirmek için AR-GE ve tasarım ekibimizle birlikte yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
         Büyük işleri kolaylaştırmak ilkesiyle çıktığımız yolda, dünyanın dört bir yanındaki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onlara en etkili çözümleri sunuyoruz. Güzel ülkemizin dört bir yanında Üniversiteler ile işbirliği yaparak geliştirdiğimiz fikri ve tasarımı bize ait “Her Mahalleye Havuz” ve “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projemiz ile Yerel hükümetler ve belediyeler ile hayata geçirdiğimiz projelerimiz de son 10 yılda 1 Milyondan fazla çocuk ve gencimize yüzme öğretmek ile kalmadık. Aynı zaman da tüm yaz vakitlerini güzel değerlendirdikleri ve sosyal psikolojik gelişimlerine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

HAVUZLARIN PROBLEMLERİNİ DÜŞÜNMEYİN HAVUZUNUZUN KEYFİNİ SÜRÜN!
        Ayrıca yine Prefabrik havuz sektörüne yeni soluk getirecek ,daha hızlı, daha ekonomik ve daha güvenli bir şekilde inşa edilebilmesi için yeni ürün ve malzeme geliştirme çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. En yakın zamanda sektörün hizmetine sunmuş olacağız.
2006 yılından beri küresel ölçekte rekabet etmek, sektörümüzde bir dünya markası olmak için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, yeni ihracat imkanları oluşturmak için hem pazarlama hem de ürün geliştirme alanlarındaki değişimleri ve oluşan yeni fırsatları yakından takip ediyoruz. Geride bıraktığımız 16 yılda ülkemiz ve dünya hızla gelişen teknolojinin yanı sıra birçok krize de sahne oldu. Sermed Havuz ailesi olarak bu krizlerden gerçekleştirdiğimiz inovasyonlarla güçlü bir şekilde çıkmayı, bilgi birikimimiz ve 16 yılı aşkın deneyimimizle sektörel anlamda kanaat önderliğimizi sürdürmeyi başardık. Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin bize olan güvenine, Vefa duygumuzla sahip çıkıyor, 16. yaşına girmiş bir şirket olarak geleceğimizi umutla inşa etmeye devam ediyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR