Kategoriler
Havuz RobotlarıBwt KokidoBwt Manga RC35 Havuz Temizleme Robotu / havuz.com.tr
Havuz RobotlarıBwt KokidoBwt Manga RC35 Havuz Temizleme Robotu / havuz.com.tr
Havuz RobotlarıBwt KokidoBwt Manga RC35 Havuz Temizleme Robotu / havuz.com.tr

Bwt Süper Manga RC35 Havuz Temizleme Robotu (TM.210508STTB)

Marka : Bwt Kokido
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : 26.398,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 18.999,99 TL(KDV Dahil)
5.035,00 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
6 Farklı Renk Seçeneği
2 saat pil ömrü ile kablosuz rahatlık

Kokido tarafından geliştirilen Super Manga robotu , yüzme havuzunuzun dibine çöken ve asılı kalan tüm kirleri toplamak için entegre lityum iyon pilinin gücünü kullanır ve tam şarjda 120 dakikaya kadar önemli bir özerklikten yararlanır. Normal koşullar altında. Entegre manyetik anahtarı sayesinde , temizleme döngüsünü otomatik olarak başlatmak için suya daldırın. Durdurmak için sudan çıkarın ve motoru anında kapanacaktır. Bu otomatik başlatma ve durdurma sistemi ile, havuzun etrafındaki terası sık sık karıştıran, takmak ve çıkarmak için göze hoş gelmeyen kabloların ve kontrol kutularının kısıtlamasından kendinizi kurtarırsınız.

Bu Süper Manga robotu (Manga S olarak da bilinir) bu nedenle kullanımı çok kolaydır. Akıllı elektrikli süpürge, donatıldığı Duo Roller fırça, geçişi sırasında dibe yapışan kiri çıkararak filtresinde kesin olarak emer. 180 derece dönebilen başlığını kullanarak hareketlerini optimize eden patentli yönlendirme sistemi ile donatıldığı için havuzunuzun hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar . Entegre "Stop & Go" sistemi , Manga S robotunun bir engelle karşılaştığı anda hareket yönünü tersine çevirmesini sağlar.

Ekstra ince 50 mikron filtrelemeye sahip kaliteli bir elektrikli süpürge

Manga robotunun bu S versiyonunda cihazın tasarımı titizlikle yapılmış ve malzemeler özenle seçilmiştir. Böylece Manga S, büyük kapasiteli ve temizlemesi kolay bir elek filtresine sahiptir. Bu süper Manga ile birlikte, 50 mikron filtrasyon incelik kartuşu biçimindeki en ince kalıntıların toplanmasını hedefleyen ek bir filtre verilir.

Super Manga, minimum çabayla işleyebileceğiniz hafif bir vakumdur ve her tür havuz (yer üstü veya yer içi) ve her türlü kaplama (PVC astar, polyester kabuk, mozaik, beton vb.) için uygundur. Kolda ayrıca robot çalışırken yanan ve sadece 10 dakikalık emiş süresi kaldığında yanıp sönerek pilin azaldığını size bildiren bir LED göstergesi vardır. Son olarak, ekmek kırıntısı işlevi gören şamandıra, sağlanan kanca ile çok daha kolay bir şekilde almanıza izin verecek şekilde iyileştirildi. Bu kanca, standart teleskopik tutamaklara takmayı sağlayan V-klips sistemine sahiptir.

2 Yıl Garanti
Paket İçeriği

1 şarj edilebilir robot (RC35CBX)
1 şarj kablosu
1 filtre ekranı
1 ekstra ince filtrasyon kartuşu 50 mikron
1 çıkarılabilir İkili Silindir
Robotun havuzda daha kolay alınması için 1 geliştirilmiş şamandıra
Standart teleskopik tutamağa uyarlanabilen V-klip sistemli 1 kanca
Şarj edilebilir pil: Döngü sırasında sabit performans ile 4000mAh 12V Lityum-iyon Pil ömrü: Tam şarjdan sonra ve normal koşullarda 2 saat (yani 120 dakika) Şarj süresi: Tam şarj göstergesi ile 5 ila 6 saat Uyumlu kaplamalar: Herhangi bir kaplama (astar, kiremit, boyalı beton, gövde vb.) Taban tipi: Düz taban veya 10°'ye kadar eğim Maksimum kullanım derinliği: 3 metre Filtre tipi: Filtre ekranı ve ekstra ince ek kartuş Filtre kapasitesi: 7,2 L kalıntı Filtrasyon hızı: 77L/dak Dahili Duo Rulo fırçalar temizliği iyileştirir
Filtre erişimi: yukarıdan

Çalışma Alanları
Sadece zemin
Çalışma Yüzeyleri
Betonarme havuzlar Liner kaplama havuzlar Betonarme + liner havuzlar
Kablo Uzunluğu(m)
Kablosuz
Garanti Süresi(yıl)
2
Tek Seferde Çalışma Süresi(saat)
1,5 saat
Filtre Doldu İkazı
Yok
Max Havuz Hacmi
10 m3 15 m3 20 m3 25 m3
Ayarlanabilir Vakum Gücü
Yok
Enerji
Şarjllı Pilli (Kablosuz)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR